Gizlilik Politikası

Firmarehberibul.com üye kullanıcılarının "118sakarya.com " ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde "118sakarya.com " üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece "118sakarya.com " çalışanları tarafından görülebilir.

2) Üye kullanıcıya ait e-posta "118sakarya.com " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. Firmarehberibul.com üye kullanıcılarına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

3) Yayınlanmayacak kişisel bilgiler "118sakarya.com " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bu ilkeler ile "118sakarya.com " üye kullanıcıların "118sakarya.com " 'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. 118 Sakarya.Com | 2019

Iyzico