TepeSONAX Oto Yenileme ve Boya Koruma Sistemleri

Altın Üye
Firma Adı
: SONAX Oto Yenileme ve Boya Koruma Sistemleri
Yetkili Adı
: SONAX Oto Yenileme ve Boya Koruma Sistemleri
Adres
: Yenidoğan Mah. Yeni Bosna Cad. No: 65
Şehir/İlçe
: Sakarya / Adapazarı
Telefon
: (264) 777-1342
Cep Tel
: (530) 643-4130
Faks
:
Sektörler
: Otomotiv ve Araç
Email
:
Web
: www.sonaxadapazari.com
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Bu firma toplamda 2894 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

 

SONAX Oto Yenileme ve Boya Koruma Sistemleri

Firmamız Sonax Sakarya Yetkili bayisidir. Oto yenileme ve boya koruma sistemleri, Panset oto aksesuarları ve ekipmanları'nın satışını ve hizmetlerini vermektedir.

Misyonumuz
Ö
ncü, bilinçli, verimli, sorumlu olmak ve sürekli geliştirilen hizmet sunmak. 
Son teknolojik yenilikleri kullanarak verimliliği ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek, sektöründe daima lider bir firma olmak; kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve ilişkilerimizde, kamuoyuna layık olduğumuz bu imajı korumak ana ilkemizdir. 
Kurum kültürümüzü bu görüşlerle donatarak, kaliteli bir yaşam biçimi olduğunu tüm çalışmalarımıza benimsetmek amacımızdır. Tüm ilkelerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bu günün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Oto Yenileme ve Boya Kurutma Sistemleri Sakarya Uygulama Merkezi

Vizyonumuz
Vizyonumuz müşteri velînimetimizdir! 
Müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerimize vermek temel politikamızdır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. 
Bayisi olduğumuz markalara ve ürünlere sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek sektörde lider olmak temel hedefimizdir. 
En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü grubumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimlilikleri arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, grubumuzun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. 
Türkiye ve Dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine güç katmayı hedef alırız.  

Ürün Markalarımız
» SONAX
» PANSET

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları