TepeSedy Koltuk

Altın Üye
Firma Adı
: Sedy Koltuk
Yetkili Adı
: Serkan Batur
Adres
: İstiklal Mah. Asem Mobilyacılar Sitesi No: 162-163-164 Serdivan / Sakarya
Şehir/İlçe
: Sakarya / Serdivan
Telefon
: (264) 211-2276
Cep Tel
: (532) 726-2957
Faks
:
Sektörler
: Mobilyacılar , Mobilya İmalat
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 2287 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

Sedy koltuk, başarılı pazarlama stratejisi, kaliteli ürün temini ile artarak devam eden performansıyla koltuk sektöründeki hak ettiği yere ulaşma azim ve gayreti içerisindedir.

Sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek, yeni teknolojileri üretim ve servis hattımıza kazandırmak, yurtiçi ve yurtdışı trendlerini anlamak ve buna uygun yeni çözümler getirmek olarak özetlenebilir.

Ürün yelpazemizi koltuk, oturma gurubu, yatak başlığı, berjerler ve kişiye özel model çalışmalarından oluşturmaktadır. Ürünlerimizin tamamı 2 yıl garantilidir.

Firmamız servis ağıyla da oluşabilecek her türlü hatada değerli müşterilerinin yanındadır.Kalite anlayışımız: Toplam kalite yönetimi ilkesine bağlı olan firmamız, üretim, sevkiyat ve pazarlama bölümleri ile kaliteli hizmet sunma yarışı içerisindedir. 

Başlıca amacımız; müşterilerimizin beklenti ve taleplerine uygun, özgün, kaliteli ve konforlu ürünler sunmaktır. Bu amaca uygun olarak ticari etkinliğimizi, müşteri memnuniyeti, karşılıklı anlayış, saygı ve güven ilkeleri doğrultusunda yürütmekteyiz. 

Sedy koltuk olarak başladığımız bu yolculuğu, müşteri odaklı bir anlayışla ve ilkelerimize azami riayet ederek sürdürmek arzusundayız. 

Sağlık ve mutluluk dileklerimizle!

Firma Ürünleri
Facebook Yorumları