TepePratik Ajans

Gümüş Üye
Firma Adı
: Pratik Ajans
Yetkili Adı
: Yasemin Top
Adres
: Cunhuriyet Mah.Kayın Sk.No:12/2
Şehir/İlçe
: Sakarya / Adapazarı
Telefon
: (264) 777-1374
Cep Tel
: (543) 930-2161
Faks
:
Sektörler
: Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 3432 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

 

"PRATİK AJANS "PRATİK ÇÖZÜMLER SUNAR" sloganı ile Reklamcılık alanında kazandığı tecrübesini sizlerle paylaşmak üzere kurulmuş bir reklam ajansıdır.

Grafik Tasarım, Dergi, Katalog, Web Sitesi, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Firma Açılışları, Tiyatro Organizasyonları ve çağın gerektirdiği tüm görsel ihtiyaçları; sizlerle görüşerek istekleriniz doğrultusunda tarzınıza uygun olarak hazırlamayı hedefleyen bir anlayışa sahibizdir.

İşini profesyonel anlamda yapan fakat işine hala ilk günkü kadar heyecanla bağlılığı devam eden ekibimizle sizler için yapmış olduğumuz özel tasarımlarda ayrıntının keyfini çıkarın.

Bizimle çalışarak "PRATİK ÇÖZÜMLER ÜRETMEYE HAZIR MISINIZ?"

Basılı medya ortamında kurumunuzun prestijini ön plana çıkaran işleri bilgiyle, yetenekle, çok çalışmayla, özenle hazırlayarak, bu işte iyi olduğumuzu bilerek sizlere sunuyoruz. Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımının yanı sıra basılı medyaya dair her türlü grafik çalışması ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz.

Firmanızı, ürününüzü veya markanızı en iyi şekilde ifade eden estetik logo tasarımlarıyla başlayan süreç aynı dili konuşan çalışmalarla bütünleşik bir hizmetle firmanızın bilinirliğini artırabilirsiniz ve marka yatırımınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik çalışması firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. O yüzden profesyonel bir tasarım gerektirir.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları