TepeHilmi Yıldız İnşaat

Altın Üye
Firma Adı
: Hilmi Yıldız İnşaat
Yetkili Adı
: Hilmi Yıldız İnşaat
Adres
: Küpçüler Mh. Küpçüler Cd. No: 5
Şehir/İlçe
: Sakarya / Erenler
Telefon
: (264) 241-0084
Cep Tel
: (530) 519-1133
Faks
: (264) 241-0084
Sektörler
: Yapı ve Yan Sektörleri
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 3010 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

 

 

TARİHÇE VE TANITIMI 
 
1984 yılında Sakarya İli Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesinde değerli büyüğümüz (babamız) Hilmi Yıldız nezdinde inşaat ve nalburiye malzemeleri perakende satışı üzerine ticari faaliyetlerine başladı.  
 
1996 yılında İrfan Yıldız ve İlhan Yıldız ortaklıklarıyla Limited Şirketi ortaklığına dönüştü. Bu aynı zamanda Hilmi Yıldız İnşaat Ltd. Şti.’nin büyüme sürecinin başlangıcı olmuştur.
 
2001 yılına kadar perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2001 yılı ile birlikte Eskişehir Çimento A.Ş. Ana Bayiliğini alarak perakende sektörü ile birlikte Toptan Satış yapmaya başlamıştır. 2005 yılına kadar olan süreçte Eskişehir Çimento'nun  Doğu Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde karayolu ve demiryolu nakliyeleri ile satışlarında üstün başarı sergilemiştir. 2005 yılına gelindiğinde Eskişehir Çimento A.Ş. Sabancı grubuna geçmiş ve Çimsa Çimento A.Ş. ismini almıştır.
 
2005 yılına gelindiğinde, Türkiyenin ilk kireç fabrikalarından biri olan Paksan Paketlenmiş Kireç A.Ş. nin Ana Bayiliği alınmıştır. Şu anda Paksan Paketlenmiş Kireç A.Ş.’nin Türkiyede ki tek yetkili satıcısıdır.
 
2009 yılında büyüme çabaları sonucunda sektörünün öncü firmalarından olan Başak Kiremit A.Ş.’nin Bursa ve Ereğli Bölgelerinde distribütörlüğü ve  Sakarya'da ana bayiliği alınmıştır.
 
2010 yılında ise sektörde ki gelişmeleri yakından takip eden Hilmi Yıldız İnşaat Ltd. Şti. ABS Alçı ile bayilik anlaşması yapmıştır ve bu gün ABS Alçı satışlarında liderliğe koşmaktadır. 
 
 
2010 yılından Ana Bayi-Distribütörlük anlaşmaları gereği bayi satışlarının yanı sıra devlet destekli altyapı projelerinde ürün tedarikinde bulunmaya başlamıştır. Doğançay HES I ve HES II, Aşırlar Gölet ve çeşitli köprü yol çalışmalarında tedarikçi firma olarak faaliyetlerini çeşitlendirmiştir.
 
Devlet destekli projelere dökme çimento tedarikinin zamanında yapılabilmesi ve aksaklıkların önüne geçilebilmesi amacıyla silobas araç parkuru kurulmuştur. Mevcut silobas filomuz ile hem dökme çimento satışlarını desteklemekte hem de nakliye mütahitlik hizmetleri vermekteyiz.
 
2011 yılında nihayet duvar grubu Bims ürünlerde Türkeyinin en büyük markalarından  TeknoBims’in ana bayiliği alınarak faaliyetlerini çeşitlendirmiştir.
 
2012 yılında Kurumsallaşma yolunda gerekli, Bilgi İşlem Altyapısının oluşturulması, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) projesinin başlatılması, Otomasyon Sistemlerinin kurulması ve Online İşlemler alt yapı hazırlıklarının yapılması gibi adımlar atılmıştır. Hilmi Yıldız İnşaat Ltd. Şti. bölgesinde ihtiyaçları tespit ederek gelişmeleri takip etmekte bu ihtiyaçlara cevap vermek adına faaliyetlerini devam ettirmektedir.
 
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Bursa, Balıkesir, Bilecik illerinde 600’e yakın bayiye doğrudan satış yapmaktadır. Sahasında tecrübeli dört personeli ile haftalık rutin ziyaretler yaparak pazarlama faaliyetlerine gereken dikkat ve özeni göstermektedir. Müşteri ilişkileri yönetimini öncelik olarak belirleyen firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.
 
VİZYONUMUZ
 
Türkiyenin inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir markalarını  Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. güvencesi ve seçkin bayileri ile son tüketiciye ulaştırmak.
 
 
MİSYONUMUZ
 
İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründe tüketicilerin istek ve taleplerini dikkate alarak, üretici firmaların ürün ve hizmet kalitelerini yükseltmelerinde rol alarak güvenilir yaşam alanlarının inşaasını sağlamak
Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları