Tepe



Asya Teknoloji - Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.

Gümüş Üye
Firma Adı
: Asya Teknoloji - Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Adı
: Asya Teknoloji - Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres
: Tığcılar Mah. Atatürk Bulvarı No: 83
Şehir/İlçe
: Sakarya / Adapazarı
Telefon
: (264) 274-5274
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Bilişim ve Bilgisayar , Bilgisayarcılar
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 3631 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

Asya Bilgisayar Taah.San. ve Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Gebze - Kocaeli' de kuruldu. Kocaeli bölgesinde PC donanımları, yazılımları ve sarf malzemeleri satan toptancı firmadır. Nisan 2000 yılında İzmit'e, Aralık 2002 Adapazarı'na şubeler açarak bu bölgedeki faaliyetlerini güçlendirmiş ve söz sahibi olmuştur. Ürün ve hizmetleri ile bölgesindeki halkı, gelecekteki bilgi ve teknolojik toplumlar arasında yer almasına katkıda bulunmayı amaçlayan Asya Bilgisayar, bu yöndeki çalışmalarını sürekli geliştirebilmek amacıyla, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayışı ve uygulamasını benimsemiştir.

 

Asya Bilgisayarın Çalışma Prensipleri ve Hedefleri

• Müşteri Memnuniyeti Sağlamak
Müşterilerimizin beklentilerine, kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Satışını yaptığımız ürünlere sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
• Daima İstikrarlı ve Kaliteli Olmak
Kalitede, Hizmette ve Bayi ilişkilerinde en iyi olmak, kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ve piyasada lider olmak, ana hedeflerimizdendir.
• Üstün İş Ahlakı ve Çalışma İlkesine Uymak
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı iyi niyet ve anlayışla davranmak yasalara ve ahlak kurallaına daima uymak, ilkelerimizdendir. Kuruluşundan itibaren, Asya Bilgisayar çalışmalarında çağdaş ileri teknoloji ürün ve hizmetlerin uygun fiyatta satış noktası olmuştur. Asya Bilgisayar çalışanları müşteri memnuniyeti sağlamak, sağlıklı gelişmeyi evrensel ve kalite standartlarındaki ileri teknoloji ürünleri ve hizmetleri sunmayı amaçlar. 1997 yılından günümüze kadar geliştirdiği kurum değerlerini, rekabetin derinleşip güncelleştiği bir dönemde, günümüzün gereklerine uygun bir yönetim felsefesini temel kabul eder. 

 

Facebook Yorumları