TepeAda Marmara Yemek ,Gıda, Turizm, Taşımacılık, Temizlik, Bilişim, Sanayi Ltd. Şti.

Altın Üye
Firma Adı
: Ada Marmara Yemek ,Gıda, Turizm, Taşımacılık, Temizlik, Bilişim, Sanayi Ltd. Şti.
Yetkili Adı
: Ada Marmara Yemek,Gıda,Turizm,Taşımacılık,Temizlik,Bilişim,Sanayi Ltd.Şti.
Adres
: Yeni Mah.Topça Toptancılar Sitesi G Blok No:13-14 Erenler/Sakarya
Şehir/İlçe
: Sakarya / Erenler
Telefon
: (264) 222-1054
Cep Tel
: (532) 260-8620
Faks
:
Sektörler
: Kafeterya- Restaurant-Yiyecek ve İçecek , Yemek Firmaları
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 3614 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

 

      

Firmamız, aile büyüğümüz Remzi KAYMAK önderliğinde 1940 yılında Kaynarca'da Gıda Tarım Hayvancılık ve Tavuk üretiminden sonra 2006 yılında Kaynarca merkezinde Öznur Yemek Ltd. Şti. fabrikasını kurarak hazır yemek sektörüne girmiştir. Yemek sektöründe hizmet verdiğimiz binlerce insan, kamu ve özel sektördeki başarılı yükselme trendi 2008 yılında 2. fabrikamız Kaynarca merkezinde, Marmara Yemek Fabrikasını kurarak devam etmiştir. Grubumuz şimdi de açtığı 3. yemek fabrikamız Ada Marmara Yemek Ltd. Şti. ile Sakaryalı hemşerilerimizle lezzetin kaliteyle buluştuğu adreste buluşmak istiyor.

Şirketimiz, hazır yemek sektöründe  emin adımlarla kanunların ve piyasanın ön gördüğü şekil ve şartlarda, işletmelerin yemek ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için kaliteli, TSE - ISO - HACCP Standtartlarında uygun malzemeler kullanarak yemek üretimi, servis ve dağıtımını yapmaktadır. Hizmet alanlarımızı daha çok geliştirerek Sakarya'da hazır yemek sektöründe en çok aranan damak tadı ve lezzet olmayı hedefliyoruz.

Biz şirket olarak misyonumuzu belirledik; Gıda güvenliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dengeli ve sağlıklı beslenme ilkelerine bağlı kalarak ve sosyal sorumluluk bilinciyle davranarak gıda ürünleri sunmak ve firmanıza hazır yemek sektöründe verilebilecek en iyi kaliteyi sunmak için varız.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları